Ücretsiz WordPress Tema Siteleri


İnternet sitelerinin bir çoğunda altyapı olarak kullanılan WordPress için standart sunulan ücretsiz temaların dışında kendisine veya websitesinde yapacağı

 işlemlere tema bulmakta zorlanan okuyucularımız için ücretsiz ve gerçekten kaliteli WordPress temaları

 sunan internet sitelerini bir araya getirdik. 

Birazdan aşağıda görüntüleyeceğiniz websitelerinde bulunan ücretsiz WordPress temalarının çoğu maalesef ki İngilizce, daha önce WordPress ile uğraştıysanız kolay bir şekilde çevirilerini yapabileceğinizi düşünüyoruz. 

1-) İlk olarak THEMEUM ile başlıyoruz bu websitesi içerisinde ücretli ve ücretsiz bir çok WordPress teması bulunduruyor, ücretsiz olan temaların sağ üst köşelerinde yeşil bir “Free” yazısı yer alıyor bu temaları kolay bir şekilde indirip kurulumunu sağlayabilirsiniz. THEMEUM websitesine ulaşmak için buraya tıklayabilir veya aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

2-) Sıradaki websitesi FabThemes bizim favorimiz diyebiliriz, sitede yer alan tüm temalar ücretsiz ve temaların nasıl kurulacağını nasıl düzenleneceğini tek tek gösteriyor. Ayrıca “Browse Themes” bölümünden aradığınız temanın rengini veya türünü seçmenize olanak sağlıyor. Beğendiğiniz temayı indirmek ise çok basit, “Download Theme” butonuna basmanız yeterli oluyor. FabThemes sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilir veya aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.

3-) Inkhive websitesi ise aynı birinci sıradaki site gibi bazı temaları ücretli bazılarını ise ücretsiz sunuyor. Neredeyse 10 adetten daha fazla ücretsiz şık ve Responsive WordPress teması bulabilmeniz mümkün. Inkhive sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilir yada aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.

4-) Towfiqi ise yine ücretli ve ücretsiz temalar sunan bir websitesi, ücretsiz temalar bölümünde ise 8 adet birbirinden şık tema bulunuyor. Towfiqi websitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilir ya da aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

5-) Son olarak SimpleWpThemes websitesi yine ücretli ücretsiz bir çok tema sunuyor ücretsiz olanları Free Download butonu ile indirebilirsiniz.SimpleWpThemes üzerindede geniş olarak tema arama seçenekleri mevcut. SimpleWpThemes websitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilir ya da aşağıdaki resime tıklayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

admin