En İyi 10 Ücretsiz WordPress Teması


WordPress blogu kullanan insanlar için tema kullanımı oldukça mühim bir konudur. Site içeriğinin görüntülenme şeklini belirleyen bir dosya koleksiyonu olan temalar için birbirinden farklı seçenekler insanların hizmetine sunulmaktadır. Binlerce tema içerisinden en iyisini seçmek ve kullanmak önemlidir.. Temaların bir kısmı ücretsiz olmakta bazı temalar ise gelişmiş özelliklerin eklenmesi ile ücretli bir hale gelebilir. Sizler için oluşturduğumuz En iyi 10 ücretsiz WordPress temasını sizler için derledik.

Sparkling

Ücretsiz WordPress temaları arasında sadeliği ve şıklığı ile önce çıkan Sparkling temaları schema uyumlu yapısı ve SEO uyumlu kodlaması sayesinde web sitelerin aranan temalarından birisi olmaktadır. Bunun yanında hız performansı ile de oldukça öne çıkmakta ve tercih edilmektedir.

ColorMag

WordPress ücretsiz temaları arasında en çok indirilmiş olan temalardan birisi olan ColorMag teması, birçok ücretli WordPress temasından bile daha iyi seviyededir. Sosyal medya etkileşimi oldukça iyi olan, görsel anlamda üst seviyede bir etkileyiciliği bulunan ve SEO uyumlu olmasının yanı sıra bu tema ile görsel açıdan oldukça iyi bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

MH Magazine Lite

Hızı ve SEO uyumu ile oldukça popüler bir tema olan MH Magazine Lite teması üst düzey bir görsel tasarıma sahiptir.

Zerif

Kurulumu oldukça basit olan, SEO uyumlu ve hızlı bir tema olan Zerif ile web sitesini daha iyi görünümüne kavuşturmak mümkündür.

Enigma

Hemen hemen her iş modeline uygun bir tema olarak göze çarpan Enigma teması, responsive tasarımı sayesinde mobil, masaüstü, tablet ve laptop gibi cihazlarda sorunsuz çalışan bir temadır. Sosyal medya yönü oldukça iyi olan bu temanın ücretsiz olması oldukça fazla tercih edilmesine neden olmaktadır.

Awaken

Özellikle haber ve magazin siteleri açısından çokça tercih edilen temalardan birisi olan Awaken, indirme sayısı oldukça fazla olan bir WordPress temasıdır.

FullBy

Magazin, haber ve blog tarzı sitelerde oldukça fazla kullanılan ve 10 farklı tasarımı ile diğer ücretsiz temalardan farklı bir yerde bulunan FullBy’nin görünümü oldukça iyidir.

Blaskan

Kişisel bloglar açısından oldukça iyi bir tema olan Blaskan’da yazılar bileşenler şeklinde listelenmektedir. Bu durumda da kişilerin kendi isteklerine göre özelleştirmesine olanak tanır.

Travelify

Özellikle gezi ve seyahat blogları için oldukça iyi olan Travelify ile çok kapsamlı ve iyi bir blog sitesi yaratmak mümkündür.

Virtue

Kusursuz bir simetrik tasarıma sahip olan Virtue, responsive ve mobil uyumlu olması açısından oldukça fazla tercih edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

admin